Tento týždeň LOL

V Nedelu pri príjazde som vyslopal liter mlieka na ex, čím sa začal hádam najviac dofailovaný týždeň na intráku. Zvýjajúc sa v posteli s kŕčmi  a celý dopotený som prespal do rána. V škole majú dojazdy posledné týždne školy, takže všetci hrotia známky, uzatvárania, posledné lezenie do riti učiteľom a slzy. Aj tak sa všetci raz stretneme pri lopate, nie je to jedno? Škoda nervov a mozgových buniek. Tie bunky je lepšie v piatok zapiť než strácať periodickou tabuľkou ne? Nič. Všetko na sračky, žiaci aj učitelia sa všade naháňajú, nič sa nestíha, všade zmätok a chaos. Nič nie je pekné a kľudné, všetko sa odovzdáva, odpovedá, všetko sa dopisuje. Nervy lezú dierkami na šiltovke.

 

Pondelok

Každý pondelok treba ísť do šopu nakúpiť žranicu. Mozzarelly, zeleninu a….. MelÓN LOOL. 90 Centů za kilo, zobral som ho do náručia. Mal 3,846 KG. Vysolil som zaňho dačo do 4€. Nákup sme nabalili do 2 igelitiek však hipisáci naz zjedia no a čo. S melónom sme si išli sadnúť na zmrzlinu, tam pohoda, všetci pohodka čill. My tam s nákupom a melónom čilujeme na terase so zmrzkami, slnko tým syrom prospelo no… opálili sa asi. Po zmrzline sme ešte išli  na kofolu. Zakopol som o štangasta, ako sila byť niekde pod stolom už o 3 poobede kek. Melón prežil hodinku a pol, prechádzku, zmrzku, rande v šenku. Staral som sa oňho ako o dieťa. Prežil až na izbu. Krásny melón, váha ako tlstý novorodenec pohoda. Myšlienka – umyjem si ruky, vytiahnem karambit a idem naňho. Umývam si ruky, nevidím naň, zrazu počujem výkrik, melón na zemi, prasknutý, krváca a tečie, stolička, oblečenie a notebook od melóna nice. Kuknem na toho retarda a on že: ,, Chcel som ťa vyprankovať” a ja že: ,,Ja is nic netušit lol” a on že: ,,LOL” a jaže: ,,lOl”. Melón alebo to čo z neho ostalo sme traja spapali.

Uterek

Nabíjačka na mobil. Mini USB či ako sa to volá. Spolubývajúci je ITčkar ale učia sa montovať zástrčky. V to ráno mi padol mobil zo stoličky. Mal v sebe zapichnutú totu nabíjačku. Ten malý konektor sa ohol. Fungovala ale bola jak s downovým syndrómom. Potom poobede som mu to podal a že oprav mi to. On to čekol, pohľad jak do slnka. Som videl tú žiarovku nad jeho hlavou. Chytil ten konček do zubov a kusal jak harpyja. Zrazu zvuk, prásk, taký slabý, ale to pohoda, to bol len jeho zub. Ja že mal si si ho poistiť debil, potom mi tu okusovať nabíjačky. Potom pokračoval v činnosti, a zrazu druhý zvuk a to už vypľul ten Mini USB port na zem, už som vedel, že nie je dobre. Nebolo.

Streda

Ja neviem tam som prežil. Pozeral som tuším Temné Kecy celý večer.

Štvrtok

Hmm

Piatok

Vlaky, napíšeme knihu. Som vyčerpaný po celom týdžni, chcem ísť /home. Mám rád cestu vlakom, aspoň keď sedím. Ale nie, Miško si nesadnéé neé. Postojí si, 45 minút. Nohy jak Sagan po 150ke.

Nechci to, o rozliatom víne po byte, babou s fúzamy…