Rozhovor s Luckou po prvom týždni na intráku

Lucka je moja veľmi dobrá kamarádka a tento rok nastúpila do 1. ročníka na strednej a rozhodla sa ísť na intrák. Túto radosť somnou na začiatku zdieľala a teraz, keď prešiel jej prvý týždeň, prišiel čas ju vyspovedať. S Luckou som si písal cez facebook a jej odpovede sú jemne štylisticky a gramaticky upravené. Rozhovor s Luckou:

Ako dlho cestuješ na intrák?

Zo školy na intrák je to 30 minút pešo alebo 5 minút autobusom. Z domu cestujem autobusom asi 45 minút.

Teraz, keď si zažila inernát, stále tam chceš byť alebo by si si to rozmyslela a išla na prístupnejšiu školu bez internátu?

No, tá škola mi vyhovuje… do Hlohovca by som cestovala 30 minút a poznám to tam ako mesto a škola nie je až taká dobrá… Tak som v Topoľčanoch. Mám kamošov, ktorí mi pomôžu… a aspoň sa prejdem…ejkejej schudnem.

Zatiaľ tvoj najlepší zážitok?

Asi ešte nemám. Iba skoro som nestihla bus, išla som s mega veľkým kufrom dole schodmi a skoro som sa strepala. Ale teraz si idem kúpit menší.

Moje zážitky sú Predposledný týždeň na intráku pod psa alebo Cancer z intráku za prvé 3 mesiace

Máš nejaké fotky, ktoré by si chcela ukázať svetu?

Nie.

Ja nejaké z intráku mám TU

Zintraku facebook stránka TU

Chceš niečo povedať ľuďom, ktorý rozmýšľajú o tom, že by išli na internát?

Hlavne nech to aspoň skúsia. Ja som skúsila. Všetko sa má aspoň skúsiť. A nech sa neboja. Ja som myslela na najhoršie a som prekvapená.

A nejaké rady pre nich?

Nech si neberú veľa vecí. A hlavne vodu, lebo tá tam je akože pitná.

Ak chceš Lucku čeknúť, tak jej instagram TU

Lucke ďakujeme za krátky rozhovor. Dúfam, že je pre niekoho užitočný. Tak ako všetkým, tak aj Lucke prajem veľa šťastia v škole a aj v prežívaní na intráku.

Ak by si tiež chcel s nami niečo zdieľať, napíš na kontakt@zintraku.sk